ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

انواع ورق های فوم وارداتی از چین توسط شرکت بازرگانی فیروزه

شرکت بازرگانی فیروزه فعالیت های گسترده ای در زمینه واردات و صادرات  و ترخیص کالا از گمرک دارد،35 سال سابقه ی بازرگانی و داشتن دفاتر متعدد در چین (پکن،گوانجو،ایوو) و ایران (مشهد،تهران،بندرعباس) جزئی از مزیت های رقابتی بین تیم بازرگانی فیروزه و دیگر شرکت های فعال در عرصه ی ترخیص کالا و واردات از چین می باشد.

با  اینکه صنعت کشور ما رو به رشد است اما در بحث تهیه و تولید مواد اولیه هنوز ضعف هایی و جود دارد لذا نیاز به مبادلات با دیگر کشورهایی همچون چین هستیم تا در این قضیه گره ای از مشکلات صنعت ایران برداریم.تهیه ی انواع ورق های فوم از بازارهای چین که از تنوع قیمت و کیفیت بالایی برخوردار است توسط شرکت بازرگانی فیروزه که تجربه ی چندین ساله در بازار ایران و چین را داراست.


فوم ها انواع گوناگونی دارند به عنوان نمونه فوم پلي یورتان يك پليمر ترموست Thermoset ميباشد كه از تركيب متيلن دي ايزوسانات باپلي اول ها و برخي  افزودني هاي شيميایی ديگر پديد مي آيد.

با انتخاب اين افزودني ها و تغيير شرايط شيميايي و فيزيكيفرايند واكنش، مي توان خواص  گوناگوني را براي كاربردهای متنوعي به وجودآورد. همين ويژگي پلی اورتانباعث گسترش كاربرد آن  در بخشهای مختلف زندگی  شده است. اين پليمر بهدليل hygienic بودن به فرم الستومردر ساخت روكش های مخازن، نقاله ها و بسته بندي در صنايع غذايي و دارويی، ساخت دستكش ها، پوشش ها و ساير تجهيزات جراحی و اتاق عمل، قلب و ساير اعضای مصنوعی و...كاربردهاي فراواني داردشرکت بازرگانی فیروزه با توجه به دارا بودن کارگو در ایوو، کارگو در گوانجو، کارگو در پکن، دفتر ترخیص در بندرعباس، قادر به کمک به تجار و علاقمندان به تجارت با چین می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره واردات انواع فوم توسط بازرگانی فیروزه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب